Wijziging circulatieplan Dilbeek centrum

wijziging circulatieplan Dilbeek centrum

In de Kasteelstraat is tussen het kruispunt met de Verheydenstraat en dat met de Roelandsveldstraat eenrichtingsvekeer ingesteld. Auto's mogen er enkel nog in de richting van de Stationsstraat rijden.

Het Masterplan van de Dilbeekse kern koos voor het invoeren van éénrichtingsverkeer centrumuitwaarts in de Kasteelstraat, tussen de Verheydenstraat en de Roelandsveldstraat, zodat er een circulatielus rondom de kern bekomen wordt en het verkeer dat de kern niet hoeft te doorkruisen hiertoe verhinderd wordt.

Hoe geraak je nu vanuit Groot-Bijgaarden via de Stationsstraat het gemakkelijkst tot bij Vroman Optics?

Op het einde van de Stationsstraat rij je links d' Arconatisstraat in. Aan het einde kom je aan een rond punt; daar neem je de eerste straat rechts. Je bent nu in de Levoldlaan. Rij tot op 't einde van deze laan en neem dan een scherpe bocht naar rechts. Je bent nu in de Sint-Alenalaan; rij door richting de kerk van Dilbeek... en je komt aan in de Verheydenstraat! (zie plannetje)